LUXE BUNGALOWS Lmet een gemeenschappelijk zwembad en zomerkeuken in Lo Pagán, Costa Cálida. Het is gelegen in een woonwijk vlakbij de internationale school “New Castelar College”. Het ligt ook dicht bij het strand, parken, sportgebieden en allerlei diensten.
Dit complex vormt een aanvulling op Levansur Home One en Levansur Home Two. De bungalows bestaan ââuit 2 slaapkamers en 2 badkamers. De huizen zijn ontworpen met een eigentijdse stijl en een open woonconcept, dat bestaat uit een ingerichte keuken en een woon-eetkamer. Elke Bungalow heeft een eigen parkeerplaats en een terras waar u elke dag van het jaar van de zon kunt genieten. De penthouses hebben ook een groot solarium.
Alle woningen voldoen aan de hoogste kwaliteitsnormen en zijn voorzien van: Gemeenschappelijk zwembad. Keuken voorzien van vaatwasser, oven, magnetron, koelkast, kookplaat en afzuigkap. Verlichting: lichtpunten in het huis (woon-eetkamer, keuken, hal en badkamers), en verlichting in buitenruimtes. Inbouwkasten met lades. Volledig ingerichte badkamers met wastafel, spiegel en douchescherm. Pre-installatie van airconditioning. Zomerkeuken in de serre of achtertuin.